ne 17. 11. | Discord (#Porady)

Závod vazalů

Opět tu máme závod v párech, který prověří jak vaší znalost hry, tak orientaci v mapě a hlavně spolupráci. Tentokrát ze středověku z dob králů.
Přihlašuje se níže
Závod vazalů

Kdy a kde

17. 11. 2019 19:30 – 23:00
Discord (#Porady)

O co jde

Jak už jste z názvu poznali, jde o závod neboli maratón. Závodit se bude v párech, které vám náhodně vylosujeme (Páry z důvodu navigace a plnění úkolů). V průběhu závodu na každém stanovišti vám budeme zadávat instrukce a úkoly, se kterými se musíte dostat co nejrychleji k další a dalšímu stanovišti, tak aby jste se postupně dostali až do cíle. Nebude to závod jenom v autech, ale to poznáte až v průběhu závodu (vše bude v den vysvětleno v den závodu 19:30). Tento závod prověří jak vaší znalost hry, orientaci v mapě a hlavně spolupráci. Pár co dokončí závod jako první, dostane odměnu na které se domluvíme společně v A-Teamu (kolik bude odměněno páru se rozhodne až se bude znát přesný počet zúčastněných).

 

Pro účastníky: 

Zajistěte volný večer v rozmezí 19:30-23:00 (pro jistotu), aby jste nebyli rušeni. Na žádné time-outy se hrát nebude. Proto je to i závod o přežití. Smrt, znamená vyřazení ze závodu (smrt z vlastního přičinění/blbosti). Stále jsme na RP serveru a tak kill bude považován také za vyřazení ze závodu (kill spoluhráče/protivníka). Doporučuji sledovat své okolí jestli nejste někým ohrožováni, nebo někoho neohrožujete. Výmluvy typu: Já to neubrzdil/nevěděl/neviděl/neslyšel se nebudou brát v potaz. Takže vám radím nastudovat mapu a herní mechaniky, aby jste byli ve výhodě nad soupeřem.

Zájemci co se chtějí zúčastnit eventu, tak vyplní formulář zde.

Děkuji za hojnou účast a snad vás bude event bavit.

PoLKoR

Sdílet událost