KDO JSME

IP: 217.182.196.200:2424

Jsme CZ/SK Roleplay server, kde si každý najde své místo. Ať už chceš hrát solo, nebo se domluvit na skupinovém RP.  Můžeš být čímkoliv. Tajemný ochránce obyčejných osad, samotářský zálesák uprostřed divočiny, protřelý obchodník stále na cestách, flegmatický farmář rozdávající moudra, nepolapitelný vůdce gangu terorizujícího okolí a další různorodé postavy omezené pouze naší fantazií a pravidly. Vžij se do svého příběhu a užij si post-apokalyptický svět DayZ s námi.

Hlavním zaměřením serveru je tedy ROLEPLAY, což nutně neznamená PvE, ale ani PvP.

Zabíjení ostatních není zakázáno, ale je nutné si uvědomit, že zabitím jiného hráče ukončíte někomu dlouho vyvíjený příběh. Zabití hráče/postavy je tedy ta úplně poslední možnost.

 

Server byl spuštěn 21. 6. 2019

 

Je tu spoustu veteránů, které si mohl potkat na Mystiqu, Pandemicu, Phoenixu, Mementu či Infectionu - což jsou bývalé CZ/SK DayZ RP servery.

Na serveru najdeš dost módů na to, aby ti zlepšily herní zážitek. Na žádost komunity je povolené hraní jak z první tak třetí osoby.

 

Řídíme se heslem “Od komunity pro komunitu.”, takže spousta věcí prochází hlasováním na discordu + jsou na něm pořádané pravidelné porady, kam můžeš dorazit a sdělit své poznámky a nápady.

Add a Title
Add a Title

Describe your image

press to zoom
Add a Title
Add a Title

Describe your image

press to zoom
Add a Title
Add a Title

Describe your image

press to zoom
1/4
Načrtnutý nástěnka