• Youfee

Aktuální dění a zásadní změny – komunikace, ekonomika, zóny

Aktualizováno: 1. 8. 2020Ať už se řadíte k pravidelným návštěvníkům našeho serveru Revival nebo jen občas po očku sledujete směr, jakým se náš server ubírá, jistě Vám neunikly informace o spoustě změn, které na serveru proběhly či momentálně probíhají. Často je pro běžného hráče ale obtížné zjistit, jaké konkrétní výsledky ta či ona změna vlastně přináší, a proto bych se s Vámi na novinky poslední doby rád podíval z blízka a vysvětlil Vám detaily jejich fungování.

První zásadní změna, která jistě nikomu neunikla, je změna, která proběhla na platformě Discord. Spousta z Vás nám hlásila, že nevidíte místnosti a kanály, které jste dříve vidět mohli. Ano, je tomu tak. Během posledního měsíce jsme se snažili, udělat Discord co nejpřehlednějším místem pro každého hráče. Odstranili jsme nepotřebné role a upravili jsme všem rolím pravomoci nahlížet do textových kanálů. Nyní naše nové nastavení rolí zajišťuje to, že uvidíte pouze místnosti, které jsou pro Vaši roli důležité. To vše pro maximální jednoduchost a přehlednost.


V souladu se změnou komunikace na Discordu se vracíme do staronových kolejí také v komunikaci s Vámi, komunitou. V budoucnu budeme důsledněji dbát na to, aby rozhodnutí ohledně zásadních změn procházelo primárně přes hlasování komunity a komunitu jako takovou. To samé se týká zásadních informací ohledně aktuálního dění/problémů serveru. Zde samozřejmě musím apelovat také na Vás, na hráče. Problémy s komunikací bohužel nastávají často také z Vaší strany a my se chceme ujistit, že se to v budoucnu bude stávat co nejméně často. Proto Vás žádám, abyste se ptali, pokud budete mít otázky, abyste psali, pokud budete mít problém a abyste se ozvali, pokud se Vám něco nebude líbit nebo Vás něco naopak zaujme. Zpětná vazba od Vás je nejdůležitějším zdrojem informací pro celý tým a my se chceme ujistit, že vše bude jasné a přijatelné. To samé se samozřejmě týká také vašich návrhů, ať už se jedná o módy, eventy nebo jen drobné změny v tom či onom. Vše si chceme vyslechnout a důkladně promyslet.

Další významnou věcí, na které již usilovně pracujeme, je zlepšení hratelnosti na serveru. Uvědomujeme si, že snahy o vytvoření náročného survivalu, na rozdíl od očekávání, neprospívají kvalitě a rozmanitosti RP, ba právě naopak. Snažíme se proto vybalancovat optimální množství jídla, nástrojů, zbraní a dalšího vybavení tak, aby začátek hraní nové postavy neznamenal nekonečné lootění, ale aby se i hráč s novou postavou dokázal v rozumném čase znovu zapojit do roleplaye s vybavením, které se aspoň bude blížit tomu, co by si hráč představoval. Zároveň s tím se ale snažíme dbát na to, aby stále existovaly komodity, se kterými hráči budou moci obchodovat.

Doufáme, že vám tyto stručné informace pomohly získat lepší přehled o hlavních změnách nedávné dobyt. Dále pracujeme na vylepšení ingame podpory, systému nábojů, benzínu a dalších. Každý den pracujeme na zlepšování herního zážitku a kvality hry na serveru. Zapojte se také

Revival RP – „Od komunity pro komunitu“

Za Admin team

ANDAKIN

131 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše