Hovory s komunitou: benedi.kz


Dobrý den vážení čtenáři!

Vítám Vás u prvního dílu serverového „žurnalistického“ projektu „Hovory s komunitou“. V tomto projektu bych Vám, tedy komunitě, rád představil některé výrazné a zajímavé osoby z řad hráčů i A-Teamu, které můžete na našem serveru i discordu potkávat. Rád bych Vám ukázal, že za každým nickem se skrývá člověk, osobnost, jednotlivec se zajímavými zájmy, zkušenostmi a názory. V této rubrice věnované „osobnostem Revivalu“ spolu tedy, formou rozhovoru, nahlédneme do zákulisí a dozvíme se, aspoň doufám, spoustu zajímavých informací a novinek ať už z prostředí hry, serveru nebo ze života.

První osobou, která přijala pozvání do mé imaginární kavárny, není nikdo menší než všem známý benedi.kz. Benedi.kz na serveru pracuje na pozici developera (vývojáře). Na starosti má tedy vývoj (nyní již dvou) serverových modů a také interaktivní mapy. Věřím, že se stejně jako já jistě chcete dozvědět víc. Pojďme se tedy rovnou podívat, co nám benedi.kz prozradí.

Na začátek – řekl bys nám něco o sobě?

Říkám si benedi.kz a jsem osmnáctiletým studentem Informačních technologií ze Šumperka. Mám rád grafiku, miluji hudbu, programování a tankujou mě počítačové vědy. Chci se v tomto průmyslu neustále zlepšovat, protože hluboká znalost ti dá moc a udělá z tebe na trhu hodnotného člověka.

Pověděl bys nám něco o své historii RP?

Moje první poznání roleplaye mohlo být ještě za starých dob GTA:SA, v modifikaci SA:MP & MTA. Následně si nejsem jist, zda po několika rocích hraní GTAček přišlo jako první DayZ anebo Arma 3, ale nějak ve stejnou dobu jsem hrával jak v Arma 3 klanu mil-sim, k němuž dost často roleplay zabruslil (jako taková třešnička na dortu), tak i DayZ RP. U samotného DayZ RP jsem se dostal na Pandemic, a to kvůli tomu, že tam hrál nějakou chvilku můj mladší brácha.

Jak a kdy ses do této komunity vlastně dostal?

Přímo do komunity Revival jsem se dostal jednoduše. Napsal jsem Matymu, klukovi, kterýho jsem dlouho znal i z Pandy a dalších serverů, jestli neví, co je to teď za ten nový DayZ Server s názvem “Revival”, na kterém už několik měsíců hraje skupina lidí. Shodou okolností mi řekl, že tento server má na starosti spolu s dalšíma lidma on. Tak jsem se si napsal postavu a šel jsem hrát.

Proč zrovna DayZ RP?

Post-apo žánr nelze zkazit. DayZ sice na Steamu nedoporučuji a z mého osobního hlediska byla hra několikrát jejími developery podkopávána, stejně jako samotní developeři byli podkopávání svým ma