Hovory s komunitou: Deadalus

Vážení hráči i návštěvníci - Přejeme Vám dobré ráno, poledne, odpoledne, večer, či jakoukoliv jinou denní dobu, ve které jste se rozhodli věnovat čas tomuto článku.

Po dlooouhé době vychází nový článek z našeho “žurnalistického” projektu “Hovory s komunitou”. V rámci této rubriky Vám, tedy komunitě, dovolujeme blíže se seznámit s některými tvářemi serveru Revival, se kterými se můžete potkávat jak ve hře, tak i na discordu. Bavíme se o jejich osobním pozadí, rolích a úkolech, o názorech na RP a dalších zajímavých tématech… Rád bych Vám v tomto projektu ukázal, že za každým nickem se skrývá člověk, osobnost, jednotlivec se zajímavými zájmy, zkušenostmi a názory a zároveň bych Vás rád seznámil s novinkami, informacemi a se zákulisím našeho serveru.


Dnes mé pozvání do našeho virtuálního pánského klubíku nepřijal nikdo jiný, než nejnovější přírůstek našeho admin týmu, zkušený RP hráč a veterán mnoha československých RP serverů Deadalus.

...

Vzhledem k tomu, že jsme tento náš imaginární klub poměrně dlouho kvůli žádným rozhovorům nenavštěvovali, otřeme bar i barové židličky od prachu a pohodlně se usazujeme…


Káva, čaj, nebo něco ostřejšího?


Takhle ve společnosti gentlemana bych si dal whisky, prosím.


Z karafy naléváme ostrou, kouřovou skotskou a vychutnáváme její bohatou chuť. … Začínáme...


Na začátek – řekl bys nám něco o sobě?


Jsem už asi dost starej na to, abych dělal většinu takových těch běžných věcí legálně -rozumíme si-. Zatím studuji strojařinu, ale jinak jsem i umělecká duše. Rád fotím, kreslím, vymýšlím příběhy (což se promítá hlavně zde v RP). Jsem milovníkem zvířat jak na pekáči, tak v přírodě, hudby a žen. Venku si i rád zastřílím z luku nebo airsoftky a jsem skaut. Takže se i rád věnuji nějakýmu tomu bushcraftu, zdravovědě a hlavně samozřejmě komunitě.


Povíš nám něco o své historii RP?


Vše začalo, když jsem se přidal do komunity “DayZ CZ/SK”, pod kterou tehdy spadal server Anarchy a Patriot. Tou dobou tam byl i třetí server. Nevzpomenu si, jak se jmenoval, nějak na M, ale už tam, tuším, se začalo budovat něco ve smyslu RP. Postupem času se zprovoznil zvlášť server pro RP… Pandemic. Tam jsem se ihned napojil a vychutnával si ta muka počátků roleplaye na CZ/SK scéně. Zde jsem se dal dohromady s některými spoluhráči, se kterými se vidím i dnes. Časem se Pandemic zrenovoval a “přestoupil do jiné verze”. Nějak v průběhu let jsem byl i na Infection RP nebo Phoenixu. Vesměs jsem byl aspoň chvíli na většině československých DayZ RP serverů od samotného počátku.První kemp na Pandemicu a celkově v roleplay. Kemp Polana. Jedna z událostí, odehrávající se v dalším z kempů. Kemp Dolina: https://youtu.be/vwwAfktBiBI (z pohledu Provázka)