• Youfee

Hovory s komunitou: Neznámý_Pachatel

Aktualizováno: 7. pro 2020

Zdravím přeživší u dalšího rozhovoru s komunitou!

Dlouho jsem přemýšlela kdo z řad hráčů započne rozhovory jako první... až jsem přišla na Pachatele. Bude tedy prvním - ještě než vyzpovídáme naše srdce a mozek - Matyho a Hemiho :D.

Všichni ho jistě dobře známe a víme, že si teď dává od RP pauzu a my si dáváme pauzu od něj (kappa).

Rozhovor s ním jsem se rozhodla udělat nejen z důvodu že byl u nás jedním z nejmladších hráčů, ale i úplným nováčkem v RP u kterého jsme my pohovoristi zaznamenali v jeho cestě Revivalem pokrok.

Snažili jsme se s Pachatelem, aby to pro vás bylo příjemné počtení, tak snad se vám rozhovor bude líbit!


Tak se nám pro začátek hezky představ


Jmenuju se Ondra, je mi 15 let a rád chodím do posilovny.


Jak jsi se dostal k RP na DayZ? A jak si našel právě Revival?


Díky jednomu spoluhráči /Heckler/ s kterým jsem hrával PVP. Viděl jsem, že přešel na RP, měl to ve statusu v DZSA a povídal mi, že je RP fakt dobrý, že je to úplně z jinačího pohledu, že je to fakt bomba survival kterej mě vždy přitahoval. Tak jsem to schválně napsal do vyhledávače “Revival”. Našlo mi to nejdříve nějaký komediální hudební film, tak jsem k tomu připsal ještě Dayz RP a hned mi to vyjelo jako první. Poté co jsem rozklikl odkaz mě uchvátilo živé pozadí na stránce. Stránku jsem si projížděl, koukal na galerii a podobně. Následovně jsem si tam pak rozkliknul kolonku jak se připojit a tam na mě vyjelo co všechno musím znát a projít si abych tam mohl hrát. Popravdě to mě nachvilku zarazilo a odradilo. Snažil jsem se tedy si to bleskurychle přečíst abych mohl co nejdříve zkusit RP.Co pro tebe jakožto nováčka bylo nejtěžší v loru a pravidlech?