Hovory s komunitou: PAVLOV

Hezký dobrý den vážení čtenáři! Dovolte nám, abychom Vás opět přivítali u dalšího dílu “Hovorů s komunitou” - žurnalistického projektu, ve kterém se čas od času seznámíme s některou z výrazných tváří serveru Revival. Možná se hned na začátek ptáte, proč to množné číslo v úvodu… Správně, tento speciální díl vám totiž nepřináší jen jeden ale hned dva autoři! (Youfee a ANDAKIN) Vzhledem k osobnosti, kterou jsme se dnes rozhodli vyzpovídat, uznáte, že je to jistě krok více než pochopitelný.


Kdybyste to snad stále ještě nevěděli, tak kolegou, kterého jsme dnes pozvali na doutník do našeho luxusního kuřáckého salónku, není nikdo jiný než proslulý Revivalový psanec, bandita a odpadlík Pavlov. Proto se už pohodlně usaďme do kožených křesel, zapalme si prémiový doutník La Flor Dominicana Salomon Unico, Youfee si nasadí plynovou masku, aby nemusela inhalovat naše zplodiny a pustíme se do otázek.


Y: Pro začátek nám o sobě něco řekni


Vlastním jménem jsem Honza. Jsem ročník 1993 a bydlím v Praze. Pracuji jako hypoteční bankéř. Co se koníčků týče - mám přítelkyni a dvě malé děti. To je myslím všeříkající.

Kdybych měl býti decentně konkrétnější, jsem abstinent (ani příležitostně si nedám), jsem silný kuřák snad všeho co poskytuje nikotin. Ať už jde o cigarety, vape či iqos. Taky mám rád písničky... je jedno jaký... fakt že to je úplně jedno.

(Jelikož si Pavlov nedělá fotečky, máme tu speciální foto dochované v počítači Matyho :D Děkujeme!)


A: Jak jsi se dostal k DayZ RP?


Někdy v roce 2013 jsem viděl na Re-Playi DayZ Standalone. Už nějakou dobu před tím jsem se díval na DayZ mod pro Armu. K modu jsem se nikdy neodhodlal ale Standalone jsem zkusil. Vždycky jsem hrál klasické PVP servery.

K RP jsem se dostal v podstatě náhodou. Při projíždění YouTube videí s tématikou DayZ jsem našel jakýsi trailer na Czechoslovakia RP. Tak jsem to zkusil a chytlo mě to. Už si ani nevzpomínám, co jsem tam hrál. Stejně tak si nepamatuji, jak jsem se dostal ke komunitním serverům jako byl Pandemic, ale předpokládám že skrze Facebook.

Y: Povíš nám něco o své historii RP?


Já jsem hrál na všech CZ/SK DayZ RP serverech snad až na Phoenix. Taky jsem hrával na DayZRP.com což je asi největší DayZ RP na světě.

Otázka je na hist