• Maty

Update 1.06 a DLC Livonia

Aktualizováno: 3. 4. 2020

Nový začátek, nová zkušenost. I tak by se dal nazvat nový update DayZ 1.06.

Už několik týdnů se očekává příchod nového updatu, s kterým přijde i mapa Livonie převzata od mladšího sourozence DayZ a to Army III. Livonia je o něco málo menší než Černarus, ale narozdíl od ní se pyšní spoustou zelených lesů, luk a pastvin v barvách léta. Věznice či rozpadlé domy vyzařují zcela novou postapokalyptickou atmosféru umocněnou řekou protínající mapu napříč. I celkové zasazení do oblasti Polska může hráčům více připomínat domovskou krajinu a dodává pocit, že se zrovna pohybujÍ v povodí Labe. Livonia přináší nové, hráči nepoznané prostředí a dává prostor pro zcela nové příběhy a události. Doporučujeme si to zažít na vlastní kůži.Součástí celkového updatu je také vylepšené počasí, které umí změnit tuto krásnou, klidnou krajinu k nepoznání. Silné bouřky a přívalové deště vás donutí si rychle najít přístřešek a přečkat nepřízeň počasí raději v teple u ohně. V této době by nachlazení mohlo přinést nemalé problémy. Ale to není jediná novinka.

Vlci přestali být problémem? Počkejte, až v lesích Černarusi či Livonie narazíte na medvěda, který si dlouho prokousával cestu do finálního ztvárnění a vydání. Nedisponujete-li odvahou ani dobrodružnou povahou, můžete si užít klidného rybaření, které bylo v plné kráse vráceno zpět do hry. (Kosti budou opět využitelný)

Volha, Lada, Golf; tyto tři typy vozidel nám DayZ již představilo, ale nyní můžete využít více barevných variací. Pořiďte vašemu miláčku kabát podle vašich představ, hra bude dávat prostor k vytvoření zvláštních barevných kombinací dveří, kapoty a kufru.

Samozřejmě se nezapomnělo ani na arzenál zbraní. Byla vrácena například dvouhlavňová brokovnice, lovecká puška Blaze 95, již kultovní zbraň 1911 a nakonec přidána zcela nová zbraň brokovnice Saiga. Hráči budu mít opět na výběr ze širokého spektra zbraní.

Update 1.06 přinese spoustu nového. Jedná se rozhodně o jeden z větších updatů a my věříme a doufáme, že vše proběhne v pořádku. See you in Černarus/Livonia


Shrnutí updatu v bodech


Přidáno:

- Placené DLC s mapou Livonia

- Vylepšené počasí

- Možnost lámat klacky holýma rukama

- Medvěd- Barevné variace vozidel

- Auta se spawnují s náhodným množství paliva

- Házení předmětů v leže

- Samonabíjecí brokovnice Saiga
Vráceno:

- Rybaření- Lovecká puška Blaze 95- Brokovnice dvojka BK-43 + upilovaná varianta


- Kolt 1911- Vysokokapacitní zásobníky (pro AK a M4)

104 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše