Změny a novinky (22.3. 2020)

Aktualizováno: 26. 10. 2020

Dňa 22.3. 2020 pribudlo na Revival RP niekoľko podstatných zmien. Všetky zmeny odzneli na verejnej porade, ktorá sa konala toho dňa o 19:00. Zmeny sa týkali prevažne ekonomiky servera.


Jednou z vecí bolo zredukovanie spawnu nábojov. S čím súvisí pridanie módu Ammo Making. Ako z názvu vyplýva, mód slúži na výrobu nábojov. Veci na výrobu môžete nájsť, ale samotné nástroje nenájdete. Nástroje na ich výrobú má len jedna skupina, ktorá s nimi obchoduje.



Ďalšia veľká zmena prebehla v oblasti pohonných hmôt. Konkrétne sa jedná o benzín, ktorý už nenájdete na žiadnej čerpacej stanici s výnimkou na jednu. Jedna jediná funkčná čerpacia stanica sa nachádza na juho-západe mapy. Konkrétne vo vojenskej základni Pavlovo. Spomínanú benzínovú pumpu má pod kontrolou vojenská skupina, ktorá s benzínom obchoduje.



Posledná väčsia novinka je pridane módov MoreKamaz a Kamaz Truck. Tieto dva módy určite nadchú každého milovníka nákladných vozidiel. Módy pridávajú do hry rôzne variácie nákladného vozidla Kamaz.

Zmeny na serveri najviac zasiahnú ekonomiku. Ľudia budú musieť robiť výmenný obchod. Dôvodom zavedenia bolo "rozprúdiť" ekonomiku a donútiť ľudí obchodovať s vecmi. Očakáva sa od toho, že bude vznikať viac RP situácií a pohyb lootu medzi hráčmi. Do budúcna sa plánujú robiť takzvané "Konvoje s benzínom", ale zatiaľ to nie je nejak časovo určené. Hurá do sveta Revival RP!

Foto: Blurryface

Herci: Provaz, Wafla


234 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše